Konto
Konto
Poczta
Poczta
Moje usługi
Moje usługi
Rejestruj
Rejestruj
Zaloguj
Zaloguj

Omega.pl   |   Cennik


Domeny : Rejestracja/Transfer - Specyfikacja
Omega.pl
Wyszukiwarka wolnych nazw
Nasz system rejestracji domen sam sprawdzi i zaproponuje Ci dostępne do rejestracji domeny, zawierające interesujące Cię frazy. W ten sposób, szybko i bez problemu, dokonasz wyboru tych nazw, które uznasz za użyteczne.
Automatyczna rejestracja
Rejestracja domeny w sieci Omega.pl nie wymaga składania przez Ciebie papierowych wniosków, podpisów i podań. Wystarczy dyspozycja wykonana przez stronę WWW, aby uruchomić cały proces. Szanujemy Twój czas!
Minimum formalności
Rejestrując domenę w sieci Omega.pl nie musisz podawać szczegółowych uzasadnień i dostarczać nam dokumentów potwierdzających Twoje prawo do posługiwania się daną nazwą. Pozostawiamy Ci dowolność i odpowiedzialność za dokonany wybór.
Rezerwacja (tylko dla domen .pl)
Wypełniając formularz rejestracji domeny typu .pl (i innych administrowanych przez NASK), dokonujesz jej rezerwacji na okres 14 dni. W tym czasie możesz spokojnie sfinalizować proces rejestracji domeny, mając pewność, że nikt inny nie złoży podobnego wniosku.

Usługa rezerwacji jest niedostępna dla domen globalnych.
Bezpłatny transfer domeny (tylko dla domen .pl)
Obsługę bilingową i techniczną domeny możesz bezpłatnie przenieść do Omega.pl, nie tracąc przy tym już opłaconego okresu abonamentowego. W kolejnym opłaty dokonasz już na warunkach proponowanych przez naszą firmę.
Kreator WWW
Kreator WWW
Nowoczesne narzędzie, jakim jest Kreator WWW, umożliwia szybkie i bezproblemowe stworzenie serwisu WWW. Bez znajomości języka HTML, prosto i w przystępnej formie, z szeregiem funkcji dodatkowych - każdy może zostać autorem swojego serwisu WWW.

Znaki narodowe w nazwie domeny
Za naszym pośrednictwem możesz zarejestrować domenę zawierającą znaki narodowe (tzw. IDN). W chwili obecnej funkcjonalność taka udostępniona jest dla większości domen .pl oraz domen globalnych.

Szybkie i stabilne serwery DNS
Serwery nazw sieci funkcjonują w sieciach trzech niezależnych operatorów telekomunikacyjnych (także za granicą). W ten sposób wszystkie utrzymywane u nas domeny są doskonalne widoczne w Sieci.
Bezpłatne parkowanie domeny
Jeśli rejestrujesz domenę, a nie chcesz w danym momencie jej wykorzystywać - możesz bezpłatnie zaparkować domenę na naszych serwerach nazw. W ten sposób spełnisz wymóg techniczny stawiany przez operatorów domen, a interesująca Cię nazwa pozostanie w Twojej dyspozycji.
Panel do zarządzania
Swoją domeną możesz zarządzać poprzez specjalny panel - stronę WWW. Mechanizm ten umożliwia zarówno zmianę serwerów DNS, jak i dokonanie wpisów w tzw. rekordach domeny (A, MX, NS, CNAME, PTR).

Integracja z usługami Omega.pl
Zarejestrowaną domenę możesz w dowolnym momencie wykorzystać do integracji z wykupioną na serwerach Omega.pl usługą (np. kontem Personal email lub Business Server). Konfiguracja domeny ze wskazaniem na daną usługę jest bezpłatna.